Navštivte náš nový e-shop:

Navštivte náš nový e-shop:

Jsou biokrby bezpečné?

Hořením biopaliva nevznikají žádné zplodiny, ale v biokrbu hoří reálný oheň, takže je potřeba dodržovat běžná bezpečnostní opatření. Pokud je součástí biokrbu sklo, musíte počítat s tím, že bude při používání horké a je potřeba dbát zvýšené pozornosti hlavně v přítomnosti dětí a domácích mazlíčků. V blízkosti zapáleného biokrbu se nesmí nacházet hořlavé materiály a do hořícího biokrbu se nesmí doplňovat palivo. Vždy je nutné počkat, až biokrb vychladne a pak biopalivo doplníme.

Při používání biokrbu v uzavřené místnosti je dobré větrat, protože spalováním se spotřebovává kyslík. Biokrb je potřeba umístit na rovnou plochu, aby nedošlo k převrhnutí. Všechny naše biokrby jsou vyrobeny z kvalitních materiálů s bezpečnostním certifikátem TÜV který je uznáván ve většině zemí EU. Je důkazem vysoké kvality výrobku a potvrzením, že splňuje povinné bezpečnostní požadavky, přesto doporučujeme s biokrbem zacházet s opatrností odpovídající manipulaci s ohněm.

Sdílejte: 

Jsme česká firma s více jak 25 letou praxí. Stavíme sezónní zimní zahrady, hliníkové pergoly, bezrámové posuvné systémy. Jsme i výhradním zástupcem pro ČR a SK značky VIRIDI pro doplňky z cortenu a německé značky zimních pergol a zimních hliníkových zahrad ALUXE. Jsme partner firmy Isotra se stínící technikou.