Navštivte náš nový e-shop:

Navštivte náš nový e-shop:

Veřejné servisní cyklostojany

Užitečný pomocník nejen pro milovníky cyklistiky.

Servisní cyklostojan je zařízení, určené pro údržbu a drobné opravy jízdního kola. Je vybaven potřebným nářadím, pumpou a e-bike modely i nabíjecí zásuvkou. Servisní stojany jsou praktickým pomocníkem nejen pro cyklisty a milovníky koloběžek, ale opravit zde můžete také svůj handbike, dětský kočárek, invalidní vozík či tříkolku. Jednotlivé kusy nářadí jsou připevněné na ocelovém lanku, které umožňuje manipulaci a zároveň chrání nářadí před odnesením.

Ideální umístění stojanu na opravu jízdních kol je u cyklostezek, v parcích, u zahradních restaurací a na dalších veřejných místech. Hlavním cílem servisní cyklostanice je podpořit udržitelnou dopravu a usnadnit pomoc při různých defektech těchto dopravních prostředků.

Na výběr máme několik typů servisních stojanů v různých barevných variantách. Jednotlivé moduly je možné mezi sebou kombinovat a sestavit tak stojan dle vašich požadavků. Na stojan je možné umístit nejen firemní logo, ale také QR kód s odkazem na místní cyklotrasy či podrobný návod na opravu kola.

Sdílejte: 

Jsme česká firma s více jak 25 letou praxí. Stavíme sezónní zimní zahrady, hliníkové pergoly, bezrámové posuvné systémy. Jsme i výhradním zástupcem pro ČR a SK značky VIRIDI pro doplňky z cortenu a německé značky zimních pergol a zimních hliníkových zahrad ALUXE. Jsme partner firmy Isotra se stínící technikou.