Navštivte náš nový e-shop: www.lignumcorten.cz
Vaše představa pro nás není projekt,
JE TO PŘÍBĚH.

Volná pracovní pozice : Montážní technik

Hledáme posily do našeho #LignumCZ týmu! Hledáme Montážního technika zimních zahrad a pergol. Předešlé zkušenosti v oboru jsou výhodou nikoli podmínkou.

Popis pracovní pozice Montážní technik zimních zahrad

Co přesně je náplní této pracovní pozice? Hledáme technicky zručného/zručnou kolegu/kolegyni na montáže zimních zahrad a pergol. Náplní této práce je technická příprava, výjezdy ke klientům a následné montování a hliníkových zimních zahrad a pergol na základě technických podkladů, které Vám předají techničtí konstruktéři. Předešlé zkušenosti v oboru zámečnictví, truhlářství, tesařství jsou výhodou.

Požadujeme:

  • ŘEMESLNÁ ZRUČNOST
  • SPOLEHLIVOST
  • SLUŠNÉ VYSTUPOVÁNÍ
  • ŘIDICKÝ PRŮKAZ SKUPINY A (není podmínkou)

Nabízíme:

  • ZAJÍMAVOU a TVŮRČÍ PRÁCI
  • PROSTŘEDÍ STABILNÍ RODINNÉ FIRMY
  • ADEKVÁTNÍ PLATOVÉ PODMÍNKY
  • VOLNÉ PÁTKY!

V případě zájmu volejte: 777 316 788, nebo pište na vanc/@/lignumcz.cz

Sdílejte:

Jsme česká firma s více jak 20 letou praxí. Stavíme na míru sezónní zimní zahrady, hliníkové pergoly, bezrámové posuvné systémy. Jsme i výhradním zástupcem pro ČR a SK značky VIDIRI pro doplňky z cortenu a německé značky zimních pergol a zimních hliníkových zahrad ALUXE.