Navštivte náš nový e-shop:

Navštivte náš nový e-shop:

Zimní zahradu můžete kdykoli dovybavit stínicím systémem

Sedět celý den ve sluníčku není nic příjemného. Slunečním paprskům lze účinně vzdorovat především vnějším stíněním pro zimní zahrady.

Sedět celý den ve sluníčku není nic příjemného. Slunečním paprskům lze účinně vzdorovat především vnějším stíněním ☁ pro zimní zahrady.

Ochráníte tím tak i samotnou konstrukci zimní zahrady, která může být žárem slunce daleko více ničená.

Stínící systémy se instalují na střeše zimní zahrady (odkaz na naše pergoly a sezónní zimní zahrady) a nebo na bočních oknech.

Technologie stínících systémů

Automatizované systémy otevírají a zavírají stínění v závislosti na poloze slunce a povětrnostních podmínkách. Na trhu existují velice elegantní a chytré stínící systémy, které jsou odolné díky použítí extrudovanému hliníku, který odolává všem povětrnostním vlivům, vzdoruje bouřím a krupobití a zabraňuje tak drahému poškození skla. Takové hliníkové roletové systémy jsou všestranné. Poskytují potřebnou ochranu před sluncem, chrání soukromí, dělají zlodějům problém se do zahrady dostat, pomáhají šetřit energii a nabízejí neoslňující distribuci světla v místnostech.

Obzvláště důležité je: Tyto systémy stínění můžete kdykoliv k zimní zahradě dokoupit (odkaz na naše hliníkové pergoly a sezónní zimní zahrady).

Tvar skleněných povrchů je mimochodem pro správné řešení stínění irelevantní. Odpovídající rolety lze také přizpůsobit neobvyklým asymetrickým, kulatým nebo trojúhelníkovým tvarům oken. To platí i pro ostatní okna v domě. „Starší domy mají často menší okna, která mohou být také trochu šikmá.“ I když má být prostor pod střechou využít v rámci modernizace nebo renovace, lze okenice připevnit na šikmá okna,

Doporučuje také použití lehkých kolejnic. V létě propouštějí do místnosti dostatek světla, ale udržují teplo.

V případě zájmu o nacenění hliníkové pergoly nebo sezónní zimní zahrady nás prosím kontaktujte

Sdílejte: 

Jsme česká firma s více jak 25 letou praxí. Stavíme sezónní zimní zahrady, hliníkové pergoly, bezrámové posuvné systémy. Jsme i výhradním zástupcem pro ČR a SK značky VIRIDI pro doplňky z cortenu a německé značky zimních pergol a zimních hliníkových zahrad ALUXE. Jsme partner firmy Isotra se stínící technikou.