Navštivte náš nový e-shop:

Navštivte náš nový e-shop:

Romantika venkovního posezení

Jak si plně užít romantiku hvězdné noci, chladivý stín v létě nebo i podzimní či jarní relax s šálkem čaje za deště nebo s ničím nerušený výhled (žádné okenní rámy či sloupky) na zahradu a okolí? To vše Vám může dát naše hliníková pergola, hliníková zimní zahrada nebo i náš bezrámový posuvný systém.

Naše hliníkové zimní zahrady a hliníkové pergoly s bezproblémovou kombinací tradičního a moderního designu jsou oblíbené v západní Evropě, hlavně v Německu a Beneluxu. 

Již dva roky máme tuto možnost i tady v  České republice a na Slovensku!

Výhody našeho systémy venkovního zastřešení

  • Poskytují chladivý stín, komfort a bezpečí
  • Jsou navrženy pro použití pro celoroční povětrnostní podmínky
  • Jsou vysoké kvality
  • Nevyžadují tak častou údržbu jako dřevěné systémy 
  • Naše systémy mají 10 let záruku
  • S naším systémem si kupujete i servis

Když už si chcete užívat života pod širým nebem je hliníková pergola bezchybně dobrým řešením. Zastřešení terasy pergolou spojuje venkovní prostředí zahrady s domem a umožňuje vám vytvářet obytné oblasti, o kterých jste jen snili! O hliníkové zahradě ani nemluvě. Ta dokáže vytvořit další prosvětlený prostor domu třeba i s vytápěním, s venkovním posezením a venkovním barem. Fantazii a snům se meze nekladou! 

Vaše představa pro nás není projekt, my Vám plníme přání!

Sdílejte: 

Jsme česká firma s více jak 25 letou praxí. Stavíme sezónní zimní zahrady, hliníkové pergoly, bezrámové posuvné systémy. Jsme i výhradním zástupcem pro ČR a SK značky VIRIDI pro doplňky z cortenu a německé značky zimních pergol a zimních hliníkových zahrad ALUXE. Jsme partner firmy Isotra se stínící technikou.