Navštivte náš nový e-shop:

Navštivte náš nový e-shop:

Aluxe Ultraline = stabilní a moderní hliníkové zastřešení

Hliníkové přístřešek od německého výrobce Aluxe, jejímž jsme výhradním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku, je ideálním řešením pro ochranu vašeho vozu před nežádoucími povětrnostními podmínkami. Produkty německé značky Aluxe esteticky vynikají díky své elegantní a moderní hliníkové konstrukci a pevné střeše s izolovanými panely.

Máte samozřejmě na výběr z různých řad. Letos firma Aluxe přišla kvůli populatirě tohoto typu venkovního zastřešení z hliníku s novými modely řady Ultraline:

  • ULTRALINE Classic
  • ULTRALINE Style
  • ULTRALINE Compact
  • ULTRALINE LUXLINE

Výhody jednotlivých modelů naleznete v online katalogu nebo Vám rádi zodpovíme případné otázky osobně.

 Nejoblíbenější je zatím řada hliníkových přístřešků Aluxe Ultraline. Můžete si vybrat volně stojící model přístřešku, připevnit přístřešek pro auto na fasádu domu nebo jej namontovat jako rozšíření nad vchodovými dveřmi domu. Nebudete tak muset běhat z auta do domu, budete tak vždy chráněni před nepřízní počasí. 

Aluxe Ultraline – cena vs výkon

V porovnání s ostatními typy přístřešků patří Ultraline do segmentu vyšší kvality. Tomu odpovídá i 10 letá záruka. Hliníkový přístřešek Aluce Ultraline nevvyžadzuje tedy tolik péče jako přístřešky ze dřeva a je stabilnější a pevnější než venkovní přístřešek z plastu.

Hliníkové zastřešení ALUXE Ultraline ve srovnání s ostatními typy a druhy přístřešků

Všechny řady hliníkových přístřešků a hliníkových pergol si můžete prohlédnout v našem online katalogu.

Aluxe Ultraline – moderní technologie

Pevná střecha zastřešení je vyrobena z panelů s antikondenzační vrstvou. Pro tento moderní a minimalistický hliníkový přístřešek pro auto je k dispozici mnoho volitelných povrchových úprav – od integrovaného LED osvětlení až po boční stěny a přídavný box s několika možnostmi výplně. Všechny technologie jsou plně integrované a skryté – od nerezových šroubových spojek po odtokové kanálky.

Aluxe Ultraline – venkovní zastřešení ale pod střechou

  • Ochrana vašeho vozidla před vnějšími vlivy
  • Ochrana před sluncem
  • Ochrana před nárazovým větrem
  • Ochrana před deštěm a přebytečnou vodou
  • Ochrana před sněhem a krupobitím
  • Esteticky a technicky dokonalý produkt

Naše přístřešky od německé značky ALUXE dodají vašemu domu nový moderní rozměr. Pokud Vás zaujalo venkovní zastřešení od německé firmy ALUXE, ozvěte se nám a rádi Vám zodpovíme případné dotazy. Pro inspiraci se koukněte i na naše realizace venkovného zastřešení produktové řady ALUXE Ultraline, které jsme již dříve realizovali.

Sdílejte: 

Jsme česká firma s více jak 25 letou praxí. Stavíme sezónní zimní zahrady, hliníkové pergoly, bezrámové posuvné systémy. Jsme i výhradním zástupcem pro ČR a SK značky VIRIDI pro doplňky z cortenu a německé značky zimních pergol a zimních hliníkových zahrad ALUXE. Jsme partner firmy Isotra se stínící technikou.