Navštivte náš nový e-shop:

Navštivte náš nový e-shop:

Veranda hliníkové zimní zahrady – Skutečný ráj pro vaše rostliny

Hliníková veranda je skvělý nápad, jak vytvořit hliníkovou zimní zahradu a užít si zeleň a květiny stejně jako ve volné přírodě. Hliníková zahradavám může také sloužit jako úkryt pro vaše exotické rostliny a zároveň jim poskytnout potřebné teplo a světlo.

Představte si sedět v takové zimní zahradě vedle vašich rostlin a užívat si venkovní sluníčko v pohodě domova.

Hliníková zimní zahrada jako ráj pro vaše rostliny

S hliníkovou verandou můžete snadno vytvořit zimní zahradu, která vám umožní plně využívat výhod venkovního prostoru zahrady, jako je přirozené světlo nebo sluneční paprsky, a přitom být v pohodlí a v teple domova. 

Hliníková veranda může být skutečným rájem pro vaše rostliny, když nastane chladnější počasí. Zimní zahrada, postavená jako přístavba domu se liší od skleníků, které jsou nezávislými kovovými konstrukcemi izolovanými od hlavních částí domu. Ráj pro vaše rostliny může být jen pár kroků z obývacího pokoje nebo kuchyně.

Design hliníkové verandy

Design takové hliníkové zimní zahrady je plně na Vás! Co chcete: viktoriánský styl, dřevěnou konstrukci, levnou plastovou konstrukci nebo moderní styl zimní zahrady z hliníku? Podívejte se na naše realizace hliníkových zimních zahrad a hliníkových pergol. Případně si prohlédněte všechny řady hliníkových zimních zahrad a hliníkových pergol.

Hliníková veranda zimní zahrady nabízí možnosti dokonalého větrání. Taková izolovaná zimní zahrada není jen skleníkem pro vaše rostliny, ale další místností vašeho domu, která vpouští do vašeho obydlí nové světlo. Je to ochrana před mrazem a  zároveň pohodlí vašeho rozšířeného domova.

Sdílejte: 

Jsme česká firma s více jak 25 letou praxí. Stavíme sezónní zimní zahrady, hliníkové pergoly, bezrámové posuvné systémy. Jsme i výhradním zástupcem pro ČR a SK značky VIRIDI pro doplňky z cortenu a německé značky zimních pergol a zimních hliníkových zahrad ALUXE. Jsme partner firmy Isotra se stínící technikou.